Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodní gratulují Javieru Mileimu k vítězství v prezidentských volbách v Argentině

Svobodní gratulují Javieru Mileimu k vítězství v prezidentských volbách v Argentině

Svobodní vyjadřují svou radost a uznání z volebního úspěchu Javieru Mileimu, který byl zvolen prezidentem Argentiny v druhém kole voleb, které se konalo 19. listopadu 2023. Svobodní považují Mileiho za spojence a inspiraci v boji za svobodu a demokracii v Latinské Americe i v Evropě.

Libor Vondráček, předseda Svobodných, poslal Mileimu dopis s gratulací a přáním hodně štěstí v jeho budoucí práci.

Vážený pane Milei,

jménem strany Svobodní bych Vám chtěl srdečně pogratulovat k Vašemu zvolení prezidentem Argentiny. Je pro nás potěšením, že jste získal důvěru voličů a máte příležitost pracovat pro lepší budoucnost Argentiny.

Vaše zvolení je důležitým krokem směrem k větší svobodě a demokracii v této zemi. Doufáme, že Vaše zkušenosti a odbornost Vám pomohou úspěšně čelit výzvám, které na Vás čekají, a přispět ke zlepšení životní úrovně Argentinců.

Věříme, že Vaše zvolení bude inspirací pro další státy, jak bojovat za svobodu a demokracii. Doufáme, že Vaše práce přinese pozitivní změny nejen v Argentině, ale i v celé Latinské Americe.

Rád bych Vám také popřál mnoho úspěchů v prosazování svobody a zeštíhlení státního aparátu. Jsem přesvědčen, že Vaše práce přinese pozitivní změny do života obyvatel Argentiny a bude inspirací pro další státy.

Svobodní se zasazují za svobodu a demokracii v České republice i v Evropě. Svobodní jsou proti nekontrolované migraci, která podle nich ohrožuje naši bezpečnost, kulturu a identitu. Svobodní jsou také proti zbytečné regulaci a byrokracii, která brzdí podnikání a hospodářský

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31