Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

LUDĚK ŠORM, provozovatel Perníková chaloupka official o…

LUDĚK ŠORM, provozovatel Perníková chaloupka official o…

LUDĚK ŠORM, provozovatel Perníková chaloupka official odevzdal Petici na záchranu Perníkové chaloupky. Podepsalo ji více než 20 tisíc občanů! „Úprava lustračního zákona, novela protikuřáckého zákona, #EET a další státní buzerace, mezinárodní i surovinová politika státu i změna územního plánu lokality Perníkové chaloupky na úrovní obce mají společnou podstatu problému: poslanci i zastupitelé obce prioritně nezastupují zájmy občanů a vlastníků nemovitostí a místních živnostenských provozoven, ale jiné zájmy komerční či úřední.
Občané nejsou nevolníci, kteří by museli trpně snášet veškerá nařízení vrchnosti. Můžeme to změnit, pokud nás bude hodně,“ dodal Luděk Šorm.
Link: https://www.facebook.com/144327542303389/videos/1524393874296742/

Luděk Šorm odevzdal Petici na záchranu Perníkové chaloupky

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Novinky

Nejnovější video

Zelená dohoda pro Evropu je eutanazie našeho průmyslu, pronesl ve vysílání CNN Prima NEWS předseda Svobodných Libor Vondráček s tím, že by opatření zrušil. Europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti) oponoval, že žádné tlačítko k takovému kroku neexistuje. Zdůraznil, že je to prakticky nemožné. Vondráček poté Green Deal ideově připodobnil k čínské kulturní revoluci. „Nechutné přirovnání,“ ohradil se pirátský zákonodárce.

Vondráček by si přál kompletní odstoupení od Zeleného údělu. „Ideální by bylo, kdyby v dalším období Evropské komise nezasedli lidé jako Ursula von der Leyenová nebo Věra Jourová a kdyby budoucí předseda orgánu chtěl celý koncept zrušit. Green Deal je totiž eutanazie našeho průmyslu,“ pronesl šéf Svobodných.

Peksa avšak připomněl, že pod tímto názvem se skrývá zhruba 11 hlavních zákonů a desítky dalších novel. „Jsem pro diskuzi ohledně toho, jak hodláme případně upravit konkrétní jednotlivá opatření. Žádné velké tlačítko ke zrušení Zelené dohody ale neexistuje. Tak to nefunguje,“ zdůraznil europoslanec v pořadu Co na to vaše peněženka.

„Pokud takové tlačítko není, pak zrušme volby, protože takovým tvrzením říkáme lidem, že nemá cenu chodit k volebním urnám,“ namítl Vondráček. „Jde o nejdůležitější předpis za posledních 50 let. Má podobné ambice jako čínská kulturní revoluce, tedy zcela transformovat naše chování,“ dodal.

Proti těmto slovům se však pirátský europoslanec ostře ohradil. „Kulturní revoluce vedla v Číně k desítkám milionům mrtvých v důsledku hladomoru. Takové věci s Green Dealem nesrovnávejte, je to nechutné a neuctivé vůči všem obětem,“ opřel se do Vondráčka.

Peksa a Vondráček dále hovořili o přijetí eura. Více se dozvíte ve videu výše.

Oblíbené štítky

Svobodni-31