Svobodní na Vysočině podpoří malotřídky

Svobodní na Vysočině podpoří malotřídky

V úterý v 16 hodin na náměstí v Jihlavě získaly tři malotřídky Vysočiny vylosováním výhru 10 000 Kč pro usnadněni startu do letošního mimořádného školního roku.

Tři ceny po 10 000 Kč věnovali Svobodní Vysočiny. Akci jsme nazvali „Velký návrat do školy“ a losovali jsme jen mezi malotřídkami, protože pro ty je tento školní rok finančně nejnáročnější. Rozhodli jsme se, že místo výdajů na propagaci Svobodných, kteří podporují v krajských volbách koalici ODS a Starostové pro občany, použijeme své peníze přímo na dobrou věc – v duchu naší politické filozofie. Losování proběhlo řádně a pod kontrolou veřejnosti, zaštítila ho svou účastí náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina Jana Fischerová. Další losující byli Vítězslav Schrek, jednička kandidátky ODS+STO a Alena Veliká, zastupitelka Svobodných ve Stonařově. Vedle předsedy krajského sdružení (Jiří Strachota) se zúčastnil a dohlédl republikový předseda Svobodných Libor Vondráček.

Zítra hlavní organizátorka akce Alena Veliká a předseda Svobodných Libor Vondráček vylosované malotřídky navštíví, aby jim dar převedli na místě podle jejich pokynů na správný účet.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Jiří Strachota

Mgr. Jiří Strachota

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31