Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Rád bych Vás všechny upozornil a pozval na setkání před…

Rád bych Vás všechny upozornil a pozval na setkání před…

Rád bych Vás všechny upozornil a pozval na setkání předsedy Svobodných Petra Macha a lídra kandidátky Svobodných na Vysočině do poslanecké sněmovny, Zdeňka Sadeckého, s občany Jihlavy.
Setkání proběhne v pondělí 19.6. v salónku restaurace Kozlovna-Krystal v prvním patře od 18:00 do 19:30 hodin. Na místě bude připraveno i lehké občerstvení.
Během dne před samotným setkáním bude Petr Mach na náměstí v Jihlavě také osobně zvát občany.
Pokud máte zájem se dozvědět to, o čem se ve sdělovacích prostředcích nemluví, přijďte si za námi pobesedovat. O Svobodných je řada zkratkovitých a často i uměle vytvářených a živených názorových zkratek, polopravd a lží. Ty mají za cíl nás v očich voličů očernit. Máme minimum prostoru dostat se do sdělovacích prostředků. Velké strany a mainstreamová media vlastněná kmotry, dělají vše proti nám včetně zkreslování průzkumů veřejného mínění a preferencí.
Věřte, že nejsme ani populisti, ani rozbíječi Evropy. Chceme „jen“ prosadit a vyzvednout svobodu jednotlivce a hrdost národa. Chceme prosadit změnu chování a myšlení, nesouhlasíme s tím, že se politika nedělá pro lidi, ale jen pro hrstku vyvolených.
Chceme, abychom už nebyli ovce s třetinovými platy, horším ale dražším jídlem, státem, kterému někdo stále diktuje, tu z východu, tu ze západu. Nejsme ničí kolonie. Nejsme o nic horší než jiní. Buďme suverénní a prosperující zemí, nehrbme se už dále.
Udělejme přítrž nahrávání veřejných zakázek firmám bossů a kmotrů, kteří pak milostivě své loutkové straně a loutkovým poslancům a senátorům dají na kampaně, případně jim postaví haciendy. Zastavme politiky, kteří podlézají Bruselu a Berlínu, jen aby tam jednou dostali místo. Zastavme politiky a političky, které v Bruselu zapomenou na svůj národ a kopou místo za něj, do něj. Zastavme politiky, kteří tvrdí, že tato zem není naše, ale všech.
Přijďte si o nás udělat vlastní názor, než se rozhodnete, zda nás podpoříte nebo ne. Podporou stávajících stran jen zabředáme do stále větších problémů a chystáme tím pro naše děti a vnoučata danajský dar. Zkuste přemýšlet, zda to vše nemá pozitivní alternativu…

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Petr Mach

Petr Mach

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31