Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Koalice ANO, ČSSD, Zelených s podporou KSČM schválila l…

Koalice ANO, ČSSD, Zelených s podporou KSČM schválila l…

Koalice ANO, ČSSD, Zelených s podporou KSČM schválila likvidační rozpočet Prahy 8 na rok 2018 ve výši přesahující 1,8 MILIARDY Kč.
Příjmy dle rozpočtu činí cca. 550 mil. Kč a 1,3 miliardy je rozpočtový schodek.V příštím roce díky tomu nebudou finanční zdroje na běžný chod a investiční rozvoj Prahy 8.
Vše ve stylu „po nás potopa“.
https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/prahy-8-bude-letos-hospodarit-vydaji-zhruba-1-89-miliardy-korun-20180228.html
Link: https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/prahy-8-bude-letos-hospodarit-vydaji-zhruba-1-89-miliardy-korun-20180228.html

Praha 8 bude letos hospodařit výdaji zhruba 1,89 miliardy korun

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Novinky

Nejnovější video

0:13 Chartu 77 tvořili lidé, kteří byli v pozici kritizující socialistický systém za nedodržování lidských a občanských práv. Chartisté nenavrhovali změnit systém, šlo jim o korekci. Nešlo tedy o politickou opozici, přesto byli ostrakizovaní a pronásledovaní, protože komunisté věřili, že Charta vnáší do společnosti znejistění, nesoulad a disharmonii. Lišíte se v tomto směru od svých předchůdců, ke kterým se hlásíte?

7:09 Chartisté za socialismu se rekrutovali z řad bývalých komunistů, obecně levice. Jaké ideové kořeny máte vy?

12:22 Ve své Chartě 24 akcentujete právo na svobodu projevu a informací, zaručované článkem 11 hlavy II. Svoboda projevu má mít v demokracii plná a neomezená?

25:03 Podobně jako zmíněný článek v Chartě 24 kritizujete i postoj státu k jiným článkům, konkrétně 16 hlavy II, 21 hlavy III, 8 hlavy II – není to spíše kritika neústavnosti Vlády ČR a byrokracie zahrnující státní zastupitelství, tajnou službu, policii, nejrůznější úřady a instituce a to i v oblasti médií, školství, zdravotnictví, hospodářském sektoru?

27:35 Pokud vám systém vyhoví a napraví, budete asi slavit. Co budete dělat v případě, že systém bude reagovat podrážděně nebo dokonce podobně jako za socialismu, tedy budete vystavení perzekuci?

37:43 Máte nějakou reflexi z horních politických pater? Co říká vaší Chartě 24 parlamentní opozice?

47:21 Založíte také nadaci jako Charta 77 a bude i vás sponzorovat George Soros?

https://svobodni.cz/stanoviska-strany…

Libor Vondráček, předseda strany Svobodných, jeden z autorů Charty 24.

Otázky připravil a kladl Alexandr Vojta

Oblíbené štítky

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31