Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Zpráva ze Středočeského sněmu Svobodných

Zpráva ze Středočeského sněmu Svobodných

V Praze zasedal 29. března ustavující sněm sdružení Strany svobodných občanů (Svobodní) Středočeského kraje.  Předsedou Středočeského sdružení Svobodných byl zvolen Petr Zavadil, 49-letý podnikatel v reklamě. Středočeský sněm dále zvolil 4 místopředsedy: Jiří Hejlek (57, podnikatel), Milan Chaloupecký (54, podnikatel), Jan Zikmund (40, podnikatel) a Tomáš Hřebík (29, podnikatel a odborný asistent na VŠE).

Předseda Zavadil dosud nebyl v žádné straně. Zásadní prioritu práce Středočeských Svobodných vidí v přípravě kampaně na volby do Evropského parlamentu a následně okamžitě i do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. „Důraz budeme klást na přímý kontakt s veřejností, půjdeme mezi lidi,“ řekl bezprostředně po svém zvolení Zavadil.

V nejbližších dnech se dále sejdou sněmy Svobodných v krajích: Jihočeském (6.4.);, Libereckém (9.4.) a Karlovarském (14.4.).

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31