Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Zákaz aut je dalším selháním EU, které omezuje naši svobodu a náš trh

Zákaz aut je dalším selháním EU, které omezuje naši svobodu a náš trh

Svobodní jsou pro zachování spalovacích motorů i po roce 2035. Krok Evropské unie považujeme za nepromyšlený a škodící. Když jsme v roce 2004 do EU vstupovali, nikoho by nenapadlo, že o 20 let později nám bude nařizovat, která auta si můžeme koupit a která ne.

Je třeba zachovat svobodu trhu. Každá regulace a každé omezování má velké dopady na naši ekonomiku a budoucí růst. Zákaz spalovacích motorů vyústí v krach některých odvětvích automobilového průmyslu. Postihne převážně subdodavatele automobilek.

Připravujeme petiční akce a informační kampaň, která má vyvracet kolující lži o spalovacích motorech. Jejich dopad na životní prostředí se totiž ze strany EU úmyslně dramatizuje. Naopak o dopadech výroby elektoraut se na portálech EU nedočteme téměř nic.

Vidíte to stejně? Přidejte se k nám!

Staňte se našim příznivcem a podpořte nás v naší práci. Vždy budeme hájit štíhlejší a úspornější stát, který pracovitým lidem nehází klacky pod nohy.

Členství zde: svobodni.cz/clenstvi

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31