V jaké zemi si přejeme žít? Český sen 2035

V jaké zemi si přejeme žít? Český sen 2035

❌ Nechceme žít v zemi, kde jsou lidé s jiným názorem zastrašováni a hejtmani volají po zákazu jejich činnosti.

❌ Nechceme žít v zemi, kde je pro lékaře dovolený jen jeden správný názor na vakcínu s neukončeným testováním a ten určuje například náměstkyně ministryně Kaziar Vašáková.

✅ V jaké zemi chceme žít si naopak přečtěte na webu www.ceskysen2035.cz

✅ Mezi našimi členy najdete očkované i neočkované a náš společný názor na očkovaní je jednoznačný. Očkování musí být zcela dobrovolné a lidé se podle očkování nesmí třídit do více kategorií s různým rozsahem práv.

👩‍⚕️O kvalitách, trvanlivosti, etice, dávkování a efektivitě vakcín se mají bavit právě lékaři a politické straně nepřísluší je rozsuzovat.

👨‍⚕️ Existenci paralelní komory ovšem obecně vítáme, protože přispívá k diskusi o velice závažném tématu, které Česká lékařská komora prezentuje jednostranně a toto téma rozhodně nesmí být tabu.

💬 Jsme signatáři Úmluvy o lidských právech a biomedicíně, která je pro Českou republiku závazná a v ní najdeme mimo jiné Článek 5: Jakýkoli zákrok v oblasti péče o zdraví je možno provést pouze za podmínky, že k němu dotčená osoba poskytla svobodný a informovaný souhlas. Tato osoba musí být předem řádně informována o účelu a povaze zákroku, jakož i o jeho důsledcích a rizicích.

„A ta paralelní lékařská komora, to já považuji za selhání i za etické selhání. To je na zákaz činnosti,“ pálila Vašáková, náměstkyně ministra zdravotnictví dál ostrými slovními náboji. Kuba přizvukoval. „Tady by měl pan prezident ČLK Kubek všechny tyto lékaře navrhnout na vyloučení z Komory,“ řekl jasně.

Zdroj: Parlamentní listy

Více o vizi Český sen 2035 se dočtete, pokud kliknete na níže uvedený obrázek.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31