Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Tisková zpráva – Svobodní vybrali na volební kampaň na HITHITU už 112.000 Kč

Tisková zpráva – Svobodní vybrali na volební kampaň na HITHITU už 112.000 Kč

Koalice Svobodných, Liberlandu a Radostného Česka vybrala na serveru hromadného financování HITHIT na volební kampaň do eurovoleb už 112.500 Kč. Cílovou částku má tak splněnou z více než třetiny. „Moc děkujeme všem našim přispěvatelům. Jejich podpory si velmi vážíme. Zároveň bych chtěl vyzvat ty, kterým se náš záměr tvrdé reformy EU líbí a sdílí naše ideály, aby nás na HITHITU podpořili. Mají na to ještě 15 dní,“ poděkoval příznivcům lídr kandidátky Vít Jedlička.

 

Koalice Svobodných, Liberlandu a Radostného Česka má rozpočet pro nadcházející volby do Evropského parlamentu ve srovnání s ostatními stranami s reálnou šancí na úspěch velmi nízký. Disponuje 3 miliony korun. Finance nad rámec tohoto rozpočtu se snaží získat i pomocí serveru hromadného financování HITHIT. Cílová částka je 350.000 Kč. Za prvních 15 dní po zveřejnění projektu na HITHITu se podařilo nasbírat 32% cílové částky. Doposud nasbíranou sumu 112.500 Kč poslalo celkem 38 podporovatelů. Průměrný příspěvek tak činí 2.960 Kč. „Peníze, které vybereme, použijeme na kontaktní kampaň. Jednak z nich budeme financovat výrobu a distribuci volebních novin a pomohou nám také v krátké době proletět celou republiku a oslovit v osobních setkáních co nejvíce voličů,“ vysvětluje dvojka kandidátky a předseda Svobodných Tomáš Pajonk.  Lidé si za podporu kandidující koalice mohou vybrat protihodnotu od 500 Kč do 25.000 Kč. Ve hře jsou trička, volební noviny, pasování na svobodnou paní/pána svého kraje na slavnostní večeři, jízda elektromobilem značky Tesla, let letadlem Cirrus z volebního klipu nebo dokonce Ayahuasková seance v Liberlandu. „I když lidé získají za své peníze skutečnou protihodnotu, z reakcí, které mám vím, že nejvíc je pro ně podpora myšlenek, ve které věří. Jsem přesvědčený, že za těch zbývajících 15 dní se nám podaří dosáhnout na cílovou částku. Pevně věřím, že finanční podporu nakonec přetavíme v prosazení našich myšlenek na půdě Evropského parlamentu,“ říká trojka kandidátka a předseda Radostného Česka Boleslav Buzek. Kampaň najdete na HITHITu na tomto odkazu: HitHit

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31