Svobodní vysílají Davida Bohbota, ředitele Centra pro výzkum terorismu, do boje o Senát na Praze 11

Svobodní vysílají Davida Bohbota, ředitele Centra pro výzkum terorismu, do boje o Senát na Praze 11

Svobodní nominovali Davida Bohbota jako svého kandidáta do Senátu. Ředitele Centra pro výzkum terorismu, kterému je 54 let, vyšlou do senátního obvodu číslo 19, kde už několik let žije i se svou rodinou.

Libor Vondráček, předseda Svobodných, oznámil 30. června jméno kandidáta v senátním obvodu 19 – Praha 11: „Pro obyvatele tohoto obvodu máme dobrou zprávu. Budou moci vyslat do Senátu Davida Bohbota, který zde žije a na bezpečnosti této lokality mu tak záleží ještě o něco více, než na bezpečnosti celé naší země.“

Čtyřiapadesátiletý David Bohbot, bezpečnostní expert a ředitel Centra pro výzkum terorismu pochází z Izraele, má zkušenosti, praxi z Izraelských ozbrojených sil, a hlavně jiný úhel pohledu na způsob, jak udržet českou společnost stabilní a bezpečnou. Hovoří pěti jazyky a v české republice žije od roku 1996.

„Ke kandidatuře do Senátu mě přiměl stupňující se pocit bezmoci při pohledu na způsob, s nimž přistupovali dosavadní politické reprezentace k bezpečnosti České republiky a nás, občanů. Vývoj posledních měsíců, zejména po 24. únoru mě utvrdil, že má varování, před zanedbáváním naší bezpečnosti jsou na místě,“ uvedl Bohbot v rámci úvodního slova.

V bezpečnostním výboru Senátu hodlá dokázat se stejně smýšlejícími kolegy, kteří jdou do letošních voleb, že Senát může mít smysl. Že může skutečně sloužit občanům. Jeho hlavní prioritu v Senátu bude racionální bezpečnost státu a připraveno regionů na krizové situace.

„Jsem rád, že můžeme zdejším voličům nabídnout právě kandidáta, jakým je David Bohbot. Číší z něj jistota, kterou prokazuje svými neměnným názory i loajalitou k jedné politické filosofii, jednom politickému dresu. S Davidem už spolupracujeme delší dobu a vím, že kromě připraveného plánu, má za sebou i mnoho práce,“ řekl Libor Vondráček na adresu Davida Bohbota a upozornil na fakt, že se dlouhodobě zabývá zabezpečováním civilních objektů a provozuje pravidelné bezpečnosti školení ve školách i školkách.

David Bohbot, který není jen bezpečnostním expertem, ale také podnikatelem a jednu takovou bezpečnou školku zřizuje i ve svém objektu, čímž pomáhá řešit neutěšenou situaci v dané lokalitě, ve které se místa ve státních školkách shánějí jen velice těžko.

„Nejdůležitější je pro mě bezpečnost a moje rodina,“ upozorňuje Bohbot, který půjde do voleb s ústředním heslem: „Je čas myslet na bezpečnost!“

Životopis a více informací kandidatuře najdete na webu: https://davidbohbot.cz/

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31