Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Deklarace Svobodných k onemocnění Covid 19: Svobodní navrhují chránit rizikové skupiny, léčit nemocné a zdravé nechat žít!

Deklarace Svobodných k onemocnění Covid 19: Svobodní navrhují chránit rizikové skupiny, léčit nemocné a zdravé nechat žít!

Svobodní deklarují, že vakcinace obyvatel ČR, je pouze jednou z cest, jak omezit šíření viru a snížit jeho smrtnost. Není to však jediná cesta, jak se nám snaží namluvit vláda, někteří odborníci a mainstreamová média. Nutná je dobrá informovanost občanů o domácí předlékařské péči, dále je nutné důsledně trvat na adekvátním zajištění primární lékařské péče v součinnosti s kvalitně fungující hygienickou službou.

Očkování musí být vždy dobrovolné a přísně individuální na základě lékařského zhodnocení stavu občana. Očkování vakcínou proti COVID19 není vhodné pro děti a není nutné pro lidi s dostatečnou imunitou. Lékařská péče v nemocnicích je minimálně posledních 15 let tragicky poddimenzována. Svobodní marně vyzývají kompetentní politiky k řešení personální krize, zejména v menších nemocnicích. Nejsou lékaři, nejsou zdravotní sestry, není další nemocniční personál. Virus pouze odhalil neutěšený personální podstav českého zdravotnictví. Svobodní dlouhodobě volají po změně systému financování zdravotnictví, nastartování nadstandardní zdravotní péče, zapojení pacientů do léčebných procesů a financování celého systému.

Svobodní vyzývají vládu a další kompetentní orgány, aby začaly dodržovat platné zákony a přestaly segregovat a šikanovat neočkované. Neočkovaní zdraví jedinci mají plné právo na stejný život, jako jedinci očkovaní. Pokud bude zavedena nějaká forma testování, tak vzhledem k tomu, že obě skupiny mohou být nakaženy a přenašeči viru, musíme testovat neočkované i očkované. Podobně případné další zákonné restrikce musí platit stejně pro obě skupiny.

Stanovisko strany Svobodných, schválené na jednání Republikového výboru dne 11. 12. 2021.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31