Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Děkujeme za Váš dar

Děkujeme za Váš dar

Poděkování předsedy strany

Dobrý den,

 

za Svobodné bychom chtěli vyjádřit naši upřímnou vděčnost za Váš dar.

Věříme v efektivní a přívětivý stát, který naslouchá potřebám a přáním svých občanů. Věříme, že vláda ani stát nemá určovat naše hodnoty, řídit naše životy ani podnikání. 

Jak můžete dále pomoci?

1. Sdílejte informace o Svobodných

mezi svými přáteli, rodinou a kolegy. Čím více lidí bude Svobodné znát, tím silnější bude náš hlas!

2. Přidejte se k nám

na sociálních médiích a sdílejte naše příspěvky. Aktivní komunita je klíčem k šíření myšlenek svobody.

3. Staňte se příznivcem nebo členem

Organizujeme různé akce, diskuse a setkání, kde můžete aktivně přispět a šířit myšlenky Svobodných.

4. Informujte se a diskutujte

Čím více budeme vědět, tím lépe budeme schopni argumentovat a bránit naše postoje. Staňte se členem našeho veřejného fóra pro fanoušky Svobodných.

Závěr

Společně můžeme vytvořit zemi, kde svoboda a odpovědnost jdou ruku v ruce a kde malý a efektivní stát respektuje práva a volby svých občanů.

 

Děkujeme Vám za Vaši podporu a důvěru!

 

S úctou,

Libor Vondráček

 

předseda, Svobodní

Novinky

Nejnovější video

Zelená dohoda pro Evropu je eutanazie našeho průmyslu, pronesl ve vysílání CNN Prima NEWS předseda Svobodných Libor Vondráček s tím, že by opatření zrušil. Europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti) oponoval, že žádné tlačítko k takovému kroku neexistuje. Zdůraznil, že je to prakticky nemožné. Vondráček poté Green Deal ideově připodobnil k čínské kulturní revoluci. „Nechutné přirovnání,“ ohradil se pirátský zákonodárce.

Vondráček by si přál kompletní odstoupení od Zeleného údělu. „Ideální by bylo, kdyby v dalším období Evropské komise nezasedli lidé jako Ursula von der Leyenová nebo Věra Jourová a kdyby budoucí předseda orgánu chtěl celý koncept zrušit. Green Deal je totiž eutanazie našeho průmyslu,“ pronesl šéf Svobodných.

Peksa avšak připomněl, že pod tímto názvem se skrývá zhruba 11 hlavních zákonů a desítky dalších novel. „Jsem pro diskuzi ohledně toho, jak hodláme případně upravit konkrétní jednotlivá opatření. Žádné velké tlačítko ke zrušení Zelené dohody ale neexistuje. Tak to nefunguje,“ zdůraznil europoslanec v pořadu Co na to vaše peněženka.

„Pokud takové tlačítko není, pak zrušme volby, protože takovým tvrzením říkáme lidem, že nemá cenu chodit k volebním urnám,“ namítl Vondráček. „Jde o nejdůležitější předpis za posledních 50 let. Má podobné ambice jako čínská kulturní revoluce, tedy zcela transformovat naše chování,“ dodal.

Proti těmto slovům se však pirátský europoslanec ostře ohradil. „Kulturní revoluce vedla v Číně k desítkám milionům mrtvých v důsledku hladomoru. Takové věci s Green Dealem nesrovnávejte, je to nechutné a neuctivé vůči všem obětem,“ opřel se do Vondráčka.

Peksa a Vondráček dále hovořili o přijetí eura. Více se dozvíte ve videu výše.

Oblíbené štítky

Svobodni-31