Dnes je den změny! 5 důvodů proč letos volit Svobodné

Dnes je den změny! 5 důvodů proč letos volit Svobodné

Krásný volební den všem přátelům svobody,

dnes 7. června je den změny. Proto Vám píšu ještě jednou a naposledy. Shrnul jsem 5 hlavních důvodů, proč se zúčastnit voleb a volit Svobodné, které v těchto volbách mám tu čest vést.

Naše kandidátka není složená z politických dinosaurů přebíhajících zprava doleva. Čas již prověřil, že neměníme názory tak, jak se nám to hodí. Za dobu naší existence jsme vždy bránili právo veta, bezpečnost v naší zemi před nelegální migrací, českou korunu i náš průmysl před zkázou kvůli Green Dealu. Tyto postoje navíc garantovali všichni naši kandidáti podpisem našich sedmi zásad. Našich 7 zásad odpovídá na vše důležité, co lze v europarlamentu aspoň trochu ovlivnit. Neslibuje nesplnitelné a vychází z dlouhodobého programu strany, který již léta věrně a bez ohýbání hájíme. Není důvod nám nevěřit.
Eurovolby jsou pro nás první krok na cestě Svobodných do Poslanecké sněmovny, po čemž by mělo ideálně následovat získání Markéty Šichtařové s jejím ekonomickým plánem na ministerstvo financí. Právě v ekonomice toho je totiž dnes potřeba nejvíc napravovat.

Musí být odmítnuty emisní povolenky, které prodražují energii. Musí skončit tlak na likvidaci tradičních zdrojů energie a jejich nahrazování výlučně obnovitelnými zdroji. Právě nedostatek tradičních zdrojů v kombinaci s emisními povolenkami jsou hlavním důvodem drahých energií.

Díky všemu, o čem jsem již psal výše, vás žádám o hlasy s nejlepší kandidátkou v historii Svobodných v zádech, která se opírá o sbor našich expertů i o největší počet starostů a zastupitelů v regionech, který jsme doposud měli. Díky našemu senátorovi jdeme letos poprvé do voleb jako parlamentní strana, a také průzkumy věří v náš úspěch více než kdy jindy (poslední průzkum nám dává 4 % a podle exkluzivního průzkumu TV Nova nás plánuje volit 32,7 % obelhaných a zklamaných voličů pětikoalice). Naši kandidátku navíc podpořila řada vážených osobností (Daniel Landa, Miloš Knor, Vladimír Franz, Pavel Janeček, Ivo Kaštan, Jan Tománek) i několik dalších politických subjektů, kteří mají zájem pustit energické štiky do zatuchlého českého politického rybníčku plného líných kaprů.
Volič je král, a právě voliči, nikoliv průzkumné agentury, rozhodují volby. V květnu 2014 nám průzkum STEM přisoudil 2,6 %, abychom za 14 dní dostali přes 5 %. Letos nám stejný průzkum před 14 dny odhadl 2,7 % a pokud se nenecháme vystrašit, může to dopadnou ještě lépe než tehdy! V těchto volbách se navíc nemusíte bát, že by propadlý hlas napomohl vládě, kterou si nepřejete. Po sečtení výsledků se u nás totiž obsadí jen 21 ze 720 křesel. Tentokrát proto není třeba kalkulovat a volit menší zlo. Užijte si ten luxus a nevolte žlučí, když můžete volit srdcem a rozumem. Současná politická situace nám jasně ukazuje, že vyháněním čerta ďáblem a pak ďábla čertem, nepřivedeme naši zemi do nebe. Váš hlas naopak propadne, když budete volit ty, kteří už svojí šanci dostali a již tolikrát vás zklamali. Ty, kteří vám již tolikrát lhali. Udělají to totiž znovu. Před volbami to hrají všichni na všechny strany a po zisku mandátů zase nebudou hájit vaše zájmy, ale budou myslet jen sami na sebe.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31