Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

V posledních několika týdnech pozorujeme zvýšenou aktiv…

V posledních několika týdnech pozorujeme zvýšenou aktiv…

V posledních několika týdnech pozorujeme zvýšenou aktivitu EU propagandy v České republice.

Začalo to návštěvou šéfa Evropské komise a evidentně placenými PR články v tisku, videi na FB štědře podpořenými placenou reklamou,a pokračuje to prohlášeními proevropských politiků, jako je Luděk Niedermayer.

Europoslanec za TOP 09 obhajuje snahu EU potrestat nás za nedodržování kvót. Je to ale neobhajitelné – sami kvóty jsou proti unijnímu právu a celá situace navíc vznikla nedodržováním Dublinských pravidel.

Mnohem závažnější ale je, že pokud se to hodí velkým a vlivným státům, nedodržování pravidel se bez problémů přehlíží – jako v případě Maastrichtských kritérií které porušují téměř všechny země Eurozóny nebo bezprecedentní pomoci Řecku, která je jasně proti základním smlouvám které jsme odsouhlasili v referendu o vstupu ČR do EU.

Musíme tyto hlasy, které tvrdí, že se máme bez řečí podvolovat všemu, na čem se vlivné státy EU „dohodnou“ jasně odmítnout. V opačném případě budeme tiše sledovat dokončení procesu, během něhož se původně společenství suverénních států mění na diktát několika zemí v čele s Německem nad zbytkem Evropy.
Link: http://forum24.cz/ludek-niedermayer-pokuta-z-bruselu-zkrat-chyba-ci-umysl/

Luděk Niedermayer: Pokuta z Bruselu – zkrat, chyba či úmysl?

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31