Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Devátým kandidátem Strany svobodných občanů v Plzeňském…

Devátým kandidátem Strany svobodných občanů v Plzeňském…

Devátým kandidátem Strany svobodných občanů v Plzeňském kraji je Pavel Kutka. Pavel Kutka pochází ze Žerovic na jižním Plzeňsku. Vystudoval v Plzni obor Elektronické počítače a v současné době pracuje v IT oddělení Psychiatrické nemocnice v Dobřanech. Příznivcem Svobodných je téměř od jejího založení a nedávno do ní vstoupil i jako člen. Tvrdí, že SVOBODNÍ nemají na vše jednotný názor, jako v některých jiných stranách, základ ale ctíme všichni stejný:
Svoboda – chceme zrušit nesmyslné zákony a regulace, často pocházející z dílny EU. Zrušení dotací a daňových výhod soukromým firmám – proč jednoho zvýhodňovat na úkor druhých. Vyšší platy a levnější zboží – snížením daní včetně DPH, prostředky lze získat zrušením mnoha zbytečných úřadů. Bezpečnost státu – prosazujeme ji v rámci NATO, ne v rámci armády EU. O migraci k nám si rozhodneme sami. Spolupráci, volný obchod a svobodné cestování – existují i ve státech, které nejsou svázány byrokracií EU.
Přijďte prosím k volbám. Můžeme být svobodní všichni.
Link: https://www.facebook.com/SvobodniPlzenskyKraj/photos/a.125349700873633.25704.117619678313302/1685488288193092/?type=3

Timeline Photos

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31