K pokračujícím úvahám o zapojení Svobodných do spojování stran pod jménem Václava Klause

K pokračujícím úvahám o zapojení Svobodných do spojování stran pod jménem Václava Klause

Prohlášení

Republikového předsednictva Strany svobodných občanů

K pokračujícím úvahám o zapojení Svobodných do spojování stran pod jménem Václava Klause prohlašuje Republikové předsednictvo Strany svobodných občanů toto:

Svobodní mají jako jediná strana v programu vystoupení z Evropské unie, snižování daní a  obranu obyvatel proti zákonům zvyšujícím státní dluh prostřednictvím lidového veta.

Svobodní jsou proto pravicová, nesocialistická strana, jejíž program nelze sloučit s představiteli různých socialismů a státního poručnictví. Stranu svobodných občanů nelze spojit ani se stranami bez programu a jméno Václav Klaus není program.

Svobodní dnes ráno v 08.00 hodin spustili primárky. Systém primárek Svobodných je otevřený veřejnosti a znemožňuje jakékoli výjimky, dohody nebo dokonce dosazení kandidáta.

Svobodní odmítají využít jméno Václav Klaus jako výtah k moci. Příběh o konci pravice a její následné záchraně prostřednictvím dvou bývalých premiérů Václava Klause a Mirka Topolánka a jejich pomocníků mají Svobodní za falešný a ve skutečnosti diskreditující jeho protagonisty i pravici samu.

 

Petr Mach

předseda Strany svobodných občanů

 

Za správnost:

Irena Válová, mluvčí Svobodných, kontakt pro více informací 736 530 384

V Praze dne 28. srpna 2013

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Petr Mach

Petr Mach

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31