Jindřich Pilc: ČSSD se projevuje jako skutečně diktátorská strana

Jindřich Pilc: ČSSD se projevuje jako skutečně diktátorská strana

Ministerstvo zdravotnictví vedené Svatoplukem Němečkem (ČSSD) navrhuje formou cenových přirážek a úlev zdražit škodlivé potraviny a podpořit naopak ty zdravé.

Socialisté jako skuteční diktátoři a totalitáři jsou ve svém živlu. Chtějí nám kecat do všeho, i do toho žvance. Lidé požívající zdravou stravu budou zdravější, ušetří se prý náklady ve zdravotnictví. Socialismus ve zdravotnictví je pro socialisty vítanou záminkou pro další nárůst socialismu a řízení všech částí lidského života státem až k úplné totalitě, tedy naprosté státní kontroly všeho.

Socialisté v tom ale nejsou sami. Těch diktátorů, totalitářů všech barev je tady plno. Socialisté oprášili pár let starý bláznivý nápad Zelených na větší zdanění čokolády, od kterého Zelení cukli asi po reakci veřejnosti. Opět je to nějaké moudro, které se již asi osvědčilo soudruhům ve vyspělé západní socialistické Evropě.

Ráj etatistů, peklo svobodných občanů.

Jindřich Pilc,
místopředseda Svobodných v Ústeckém kraji

 

"Co takhle zavřít lidi do klecí a dávat jim vyváženou stravu, vitamíny, správnou dávku slunečního záření, hodnotné televizní programy, kvalitní literaturu a chránit je před vším škodlivým?"

Vyšlo na blog.iDnes.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31