Trikolora Svobodní Soukromníci v preferencích rostou!

Trikolora Svobodní Soukromníci v preferencích rostou!

5,1 %! Takový byl výsledek průzkumu preferencí od společnosti Data Collect pro kandidátku Svobodných, Trikolóry a Strany Soukromníků, dle kterého se tato kandidátka dostane do poslanecké sněmovny.

Vzestupný trend se začal projevovat i ve volebním průzkumu “Trendy Česka” agentury KANTAR pro ČT, kde se přitom Svobodným obvykle dařilo mnohem hůře než ve volbách. Po březnových 2,5 % a dubnových 3,5 % přišel další růst na 4 % za květen.

Zástupci všech tří stran netrpělivě očekávají výsledky červnového průzkumu u společnosti Data Collect, který by při podobném růstu mohl zajistit definitivní vstup společné kandidátky do první ligy.

Kdo vlastně jsou Svobodní, Trikolora a Strana Soukromníků? Strany, které se rozhodly upozadit drobné názorové rozdíly a spojit se v tom, co mají společné, aby hlas pravicového voliče tentokrát nepropadl. Nabízíme voličům poctivý a promyšlený pravicový program. Rušení dotací, snižování byrokracie, snižování a zjednodušení daní a zachování české koruny. I proto můžete den co den vidět lídry společné kandidátky na mnoha místech po republice s peticí na zachování české koruny (www.za-korunu.cz).

Dle dat se zdá, že vedle podnikatelů, živnostníků a pracujících se důležitou voličskou základnou stávají i prvovoliči. Kdyby byly volby jen mezi nimi, kandidátka by dle průzkumů pohodlně překonala 5 %. To překvapí jen na první pohled. V ČR se mladí lidé dlouhodobě hlásí k pravicovým myšlenkám a ve volbách se nebojí projevit určitou míru odvahy. A tak zatímco prvovoliči převážně levicového zaměření hledají jinde, pravicově zaměřený prvovolič hledá napravo skutečnou novou pravicovou alternativu a nebojí se ve volbách projevit určitou míru odvahy. A právě to může být nakonec rozhodující.

Děkujeme za důvěru, která nám vlévá energii do žil! Kampaň pokračuje!

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31