Korunu zachovat, bitcoiny přijímat a CBDC digitální měnu odmítnout!

Korunu zachovat, bitcoiny přijímat a CBDC digitální měnu odmítnout!

Peníze dnes výrazně souvisí se svobodou. Jejich tvorba, jich krytí, jejich znehodnocování, jejich důvěryhodnost, všechny parametry jsou zásadní.

🇨🇿 Jsme první politická strana v České republice, která přijímá dary v Bitcoinech. https://svobodni.cz/bitcoin/

1) Podporujeme takovou deregulaci, která usnadní dobrovolné používání kryptoměn v České republice.

2) Důrazně přitom varujeme před zavádění tzv. CBDC digitálních měn centrálních bank, které narozdíl od decentralizovaných kryptoměn nepřináší svobodu, ale jsou úzce spojeny např. s čínskou totalitou.

3) Zároveň chceme zachovat českou korunu v hotovosti, aby lidé mohli žít i analogový život. Zachování české koruny vnímáme také jako výraz svobody jednotlivce při volbě měny a podpoříme bourání všech překážek v naší legislativě, které brání větší měnové konkurenci. https://za-korunu.cz/

➡ NOVÉ FORMY NESVOBODY? KONEC PŘEVÝCHOVY! ⬅

Jako Svobodní cítíme velkou zodpovědnost být připraveni čelit novodobým ohrožením, které útočí na naši svobodu, ale i základní fungování demokracie. Zavedené a zkostnatělé strany nedokáží nebo nechtějí pružně reagovat na plíživé utahování šroubů. Jako jediná parlamentní strana jsme tak odhodlání stát v první linii a za nic se neskrývat!

Green Deal, zánik hotovosti a zvedení digitálního eura, omezování svobody slova a cancel culture, korespondenční volba, koketování se sociálními kredity, zavádění více kategorií občanů, to vše v budoucnu bude ohrožovat svobodu a důvěryhodnost demokracie.

Zatímco někteří se jezdí učit řídit společnost do Číny a další od ní opisují, Svobodní budou stát vždy na straně svobody občana.

Mgr. Libor Vondráček, právník předseda Svobodných

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31